m2
m1

Komponentët metalikë të personalizuar

Merid Group qëndron si një fener përsosmërie në fushën e prodhimi i metaleve precize .Me një fokus thelbësor në ofrimin Pjesë metalike të stampuara, të salduara, të përpunuara dhe të prera me lazer të nivelit të lartë , ne e kemi vendosur veten si një partner i besuar në një spektër të gjerë industrish.

Jonë procesi i stampimit kombinon teknologjinë më të fundit me vëmendjen e përpiktë ndaj detajeve, duke siguruar prodhimin e komponentëve metalikë me cilësi të lartë që plotësojnë specifikimet më të rrepta.Pavarësisht nëse janë dizajne të ndërlikuara ose prodhime në shkallë të gjerë, ekspertiza e Merid-it për vulosjen është e pashembullt.

Makineri Merid

Merid Machinery është themeluar në vitin 1991, me vendndodhje në Qingdao, Kinë, me një sipërfaqe prej 12,000 metrash katrorë.Ne jemi një prodhues profesional i stampimit, saldimit, përpunimit me shërbim të plotë të komponentëve metalikë të personalizuar. Fushat mbulojnë: Ndërtim & Dekorim, Bujqësi dhe Bujqësi, Elektrike dhe Teleko, Industri dhe Pajisje, Amvisëri dhe Pajisje, Sporte dhe Aksesorë, Pjesë Auto...
0 +
Të themelohet në
0 +
Zona e Kompanisë
0 +
Punonjës i kompanisë
0 +
Eksport Eksperiencë

SHOWROOM DIGJITAL

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!
 

Aftësitë për të marrë projektin tuaj nga projektimi në përfundim

Qingdao Merid - Partneri juaj i prodhimit
ne jemi një kompani teknikisht kurioze, e gatshme t'u shërbejmë klientëve të saj në mënyrë që ata të fitojnë garën e tyre.

Pse të zgjidhni Merid?

Pse të zgjidhni Merid?
Prodhues i pjesëve metalike me porosi
 
Qingdao Merid Machinery Co., Ltd është një prodhues i pjesëve metalike me porosi të certifikuar ISO9001, i themeluar në 1991, duke ofruar pjesë metalike me porosi në stampim, derdhje, përpunim dhe saldim për një sërë industrish dhe aplikimesh, duke përfshirë Mjekësinë, Automobilistikën, Bujqësinë, Bujqësinë, Arkitekturën dhe industri të tjera.
Pse të zgjidhni Merid?
Shërbim gjithëpërfshirës
 
Merid ofron shërbime gjithëpërfshirëse të brendshme, nga dizajni fillestar deri te fabrikimi.Për më shumë se 27 vjet, Merid ka krijuar një reputacion të mirë për përmbushjen e kërkesave të klientëve dhe standardeve të cilësisë si prodhues i pjesëve me porosi.
Pse të zgjidhni Merid?
Ekipi profesional
 
Ekipi ynë i fortë është i përkushtuar për t'ju ofruar cilësinë dhe shërbimin e klasit botëror, ekipi ynë përfshin inxhinierë dhe dizajnerë profesionistë, krijues mjetesh të aftë, inspektorë me përvojë të QC, makinistë të trajnuar mirë dhe personel menaxhues.

Regjistrohu në buletinin tonë

Ne besojmë se produktet e përsosura vijnë nga dizajni i përsosur.Veprimet tona, nevojat tuaja.
Mund t'ju ofrojë një zgjidhje perfekte.
Merid Machinery është themeluar në vitin 1991, me vendndodhje në Qingdao, Kinë, me një sipërfaqe prej 12,000 metrash katrorë.

Lidhje të shpejta

Kategoritë e produkteve

Informacioni i Kontaktit
Tel : +86-13791992851 
Telefoni: +86-0532-67760095 
WhatsApp:+86-18669856807 
Skype:+86-18669856807 
Adresa: Nr. 312 Huaishehe 3rd Road, Tongji Street, Jimo District, Qingdao, China 266200
E drejta e autorit ©   2023 Qingdao Merid Machinery Co., Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara. Harta e faqes | Politika e Privatësisë |Mbeshtetur nga leadong.com